Vi som jobbar här

Administration

Pernilla Svahn Karlsson – Administratör / DOK-ansvarig
0151-518070
pernilla.svahn-karlsson@vfsormland.se

Stefan Åkesson – Administratör
0151-518090
stefan.akesson@vfsormland.se

 

Introduktionsavdelning

Annelie Nahlbom – Sjuksköterska
0151-518092
annelie.nahlbom@vfsormland.se

 

Ulrika Baresic- Sjuksköterska
0151-518092
ulrika.baresic@vfsormland.se

 


 

Behandlingsprogram

Martin Alm –  Verksamhetschef
0151- 518096, 0730-442114
martin.alm@vfsormland.se

 

Ove Larsson – Programledare
0151-518190, 0761 – 047986
ove.larsson@vfsormland.se

 

Maria Hager – Samordnare Förlängd behandling
0151-518191, 0703-121183
maria.hager@vfsormland.se

 

Per Olsson – Samordnare Förlängd behandling
0151-518076, 0727-458186
per.olsson@vfsormland.se

 

Ulf Kron – Rådgivare
ulf.kron@vfsormland.se

 

Lotta Dahlberg – Rådgivare och anhörigterapeut
lotta.dahlberg@vfsormland.se

 

 

Niklas Ernving – Rådgivare
niklas.ernving@vfsormland.se

 

 

Maria Linder – Rådgivare
maria.linder@vfsormland.se

 

 

Anna Gustafsson – Rådgivare
anna.gustafsson@vfsormland.se

 

Joakim Almroth – Rådgivare
joakim.almroth@vfsormland.se

Fredrik Pilö – Rådgivare
fredrik.pilo@vfsormland.se

 


 

Fastighet och kök

 

Robert Persson – Fastighetsskötare
0151-518079, 0706-672863
robert.persson@vfsormland.se

 

Leif Svensson – Fastighetsskötare
0702-086219
leif.svensson@vfsormland.se

 

 

Annika Bolmstedt – Kökspersonal
0151-518093
kok@vfsormland.se

 

Carina Kalfjäll – Kökspersonal
0151-518093
kok@vfsormland.se

 

Helena Karlsson – Kökspersonal
0151-518093
kok@vfsormland.se

 

Linda Gustavsson – Kökspersonal
0151-518093
kok@vfsormland.se