Vi som jobbar här

Ledning och administration

 

016 (2)

Erik Spolander – Verksamhetschef
0151-518190, 0727-458186
erik.spolander@vfsormland.se
005 (2)

Pernilla Svahn Karlsson – Administratör / DOK-ansvarig
0151-518070
pernilla.swahn@vfsormland.se

Stefan Åkesson

Stefan Åkesson – Administratör
0151-518090
stefan.akesson@vfsormland.se

 

 


 

Introduktionsavdelning

 

015 (2)

Annelie Nahlbom – Sjuksköterska
0151-518092
annelie.nahlbom@vfsormland.se

 

014 (2)

Åse Nielsen – Sjuksköterska
0151-518092
ase.nielsen@vfsormland.se

 


 

Behandlingsprogram

019 (2)
Tommy Holm- Programledare
0151-518094, 0703-921213
tommy.holm@vfsormland.se

 

093

Maria Hager – Samordnare Förlängd behandling
0151-518077, 0703-121183
maria.hager@vfsormland.se

 

009 (2)

Ulf Kron – Rådgivare
0151-518073
ulf.kron@vfsormland.se

 

023 (2)

Lotta Dahlberg – Rådgivare
0151-518076
lotta.dahlberg@vfsormland.se

 

Niklas Ernving – Rådgivare
0151-518099
niklas.ernving@vfsormland.se

 

maria-melander

Maria Melander – Rådgivare
0151-518072
maria.melander@vfsormland.se

 

stella-svensson

Stella Svensson – Rådgivare
0151-508075
stella.svensson@vfsormland.se

 

 

 


 

Fastighet och kök

 

020 (2)

Robert Persson – Fastighetsskötare
0151-518079, 0706-672863
robert.persson@vfsormland.se

 

IMG_0703

Leif Svensson – Fastighetsskötare
0702-086219
leif.svensson@vfsormland.se

 

001

Tomas Isaksson – Kock och arbetsledare för köket
0151-518093
kok@vfsormland.se

 

011 (2)

Sara Hager – Kökspersonal
0151-518093
kok@vfsormland.se

 

 

002 (2)

Carina Kalfjäll – Kökspersonal
0151-518093
kok@vfsormland.se